midestiny09
midestiny09 midestiny09
  • 12-02-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost 1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges

Respuesta :

trissyrobby
trissyrobby trissyrobby
  • 12-02-2017
The answer would be 5.12 if im correct
Answer Link

Otras preguntas

How do Raymond's action changes squeaky's view to him ?
What was Francis Bacon known for? A. first describing human anatomy thoroughly and accurately B. proving that the earth revolves around the sun
The plantations were located close to towns for supplying all the needs of the people. True False
Which is greater 45/100 or 6/10? Please Answer :D?
Give the album to _____ Bob _____ Lisa. What kind of conjunction would complete both blanks in the sentence? correlative conjunction coordinating conjunction
Can someone please please help me. Really important 1. Find the time required for an investment of $5000 to double at an annual rate 7.5% compounded quarterly.
The low tempature for five days was -5 -7 -2 and -3 what was the average low tempature for those days
Why did jesus establish a hierarchical structure for his church
What is Zimbabwe's most important export crop? a. corn c. coffee b. vanilla d. tobacco
how many times can 36 go into 224