anayahmarrero79
anayahmarrero79 anayahmarrero79
  • 12-10-2021
  • Mathematics
contestada

Im not sure how to solve this. Please help. ​

Im not sure how to solve this Please help class=

Respuesta :

cooldoge666
cooldoge666 cooldoge666
  • 12-10-2021

Answer:

B

hope it helps

Answer Link

Otras preguntas

what is the cost of 2 kilograms of flour is 3 kilograms cost $4.86 in the unit price for each package of flour is the same
tthe difference between a atom and element
scientific knowledge has, in some cases, led to _______. a. decreased life expectancy b. a decrease in the gap between developed and developing countries c. a b
Give two examples of where a permanent magnet might be used?
what is the difference between |-3| and -3
the blastocyst is comprised of three layers which of these layers will develop into the digestive and respiratory system
jacks car used 18 gallons of gasoline to go 468 miles. At that rate, how many gallons would be used to go 754 miles? Explain your answer
true or false: drowsiness affects your senses, especially your sense of smell. true false
Which statement best describes the law of conservation of energy?
Online concert tickets cost 37 each plus a service charge of 8.50 per ticket. The web site also charges a transaction fee of 14.99 for the purchase. You paid 21