leilanimartinezbourg leilanimartinezbourg
  • 11-05-2021
  • Mathematics
contestada

A 4-cup bottle of shampoo costs $24.84. What is the price per pint?

Respuesta :

Drishti109910
Drishti109910 Drishti109910
  • 28-06-2021

$20.28

hope its helpfull .....

Answer Link

Otras preguntas

igeruvnbi4gnervng4hnugejbnh4wigevjbhroy5
Please help me with #5, I GIVE THANKS AND MARK BRAINLIEST!
What tools do human beings use to transcend difficulties and overcome challenges
Is space colonization necessary? Explain why or why not, using evidence from the passage
The theoretical yield of a reaction is the amount of product obtained if the limiting reactant is completely converted to product. Consider the reaction: H₂(g)
Tom was working as a delivery driver for the local pizza store. In 2014, he made approximately $20,000 for the entire year delivering pizza and performing othe
8. A sewing tool that resembles a large, blunt needle and is used to pull cord, elastic or tape through casings is the O O O O Rotary cutter Bodkin Pointer 87%#
Define senescent. What cells put off senescence?
which enlightenment ideas were relevant in encouraging U.S. independence
What is the value of x? Thank you.