londonck08 londonck08
  • 10-12-2020
  • Mathematics
contestada

help me with this. i am not smart ..

help me with this i am not smart class=

Respuesta :

savannahbrown89 savannahbrown89
  • 10-12-2020
I’m not that smart... but let me use first as example.. 240 divided by 4
Answer Link
lisa8888999999
lisa8888999999 lisa8888999999
  • 10-12-2020

Answer:

16. 1.7

Step-by-step explanation:

Divide price by quantity

Answer Link

Otras preguntas

Multiplying and Dividing numbers in exponential form
I am confused about how to solve letter d in activity 1 on the file below
Spanish conquistadors in the New World sought
Is 996 in equal greater or less than 74 ft
A train travels 225 kilometers in 2.5 hours. What is the train’s average speed?
What quality do Caravaggio's David with the Head of Goliath and Seurat's L'écho have in common? A. The illusion of two dimensionality is striking in both works.
What times what equals 92
What should you look for when purchasing a pair of fitness shoes? A. Tight, snug fit B. Stable, nonflexible front C. Properly fitting arch support
solve the quadratic equation by factoring. 7K^2-6k+3=3
1015 divided by 21 whats the answer