tendaddiellywo
tendaddiellywo tendaddiellywo
  • 12-10-2016
  • Mathematics
contestada

If six orange cost 534 how much one orange cost

Respuesta :

highskye1
highskye1 highskye1
  • 12-10-2016
assuming you meant $5.34 the answer would be 0.84 cents per orange
Answer Link

Otras preguntas

What 2 resources did the ottomans have that venice imported and produced?
divide using synthetic division: (3x^3+2x^2-32x+2)÷(x-3)
An entrepreneur should also include a _____ when writing a business plan.
How is the gang of suitors who are after Penelope like the 1920s gangsters who followed Al Capone? Select all that may apply. They robbed Ulysses and Penelope’s
Suppose that 2% of cereal boxes contain a prize and the other 98% contain the message, "sorry, try again." consider the random variable x, where x = number of b
Find the greatest common factor. 2x4y2 + 8x2y3 + 4xy4
I need your help with my homework I will give you
HELP ASAP I WILL GIVE BRAINLIESET Which is the tense of the underlined verb? I had been saving my allowance for the trip. A. past progressive B.
Where did Karl Marx Predict a revolution of the proletariat would occur first
How did the civil rights act of 1964 affect desegregation in the United States ?