kitawa27 kitawa27
  • 11-10-2016
  • Mathematics
contestada

1lb of bananas costs $0.64. what is the cost of each. describe the strategy

Respuesta :

jackt3 jackt3
  • 06-01-2017
a lot of bananas is the answer 
Answer Link

Otras preguntas

What is the measure of m? 6 24 n m = ✓ [?] EnterWHOEVER IS RIGHT GETS BRAINLIEST​
Which of the following is an example of mechanical waves? Microwaves Sound waves Light waves Radio waves
I’ll give brainliest. Help me please
Which information conflicts in these two excerpts the Springfield post and the the Springfield examiner
Suppose that there is a school bond referendum in Greensboro, and 73% of voters support it. You randomly ask 20 Greensboro voters whether they support the bond
Fill in the blank in the following sentence with most appropriate phrase below. Elle va faire du sport avec ses amis --- A. avec colère. B. de source sûre. C. d
any four importance of current affairs? no links plz ​
Who listens to NF (Nathan Feuerstein) and enjoys his music? Write a short paragraph about your favorite song and why you like it. Also include what you think th
7x1,000,000,000-5.8x1,000,000,000
When can you say that there is no solution for a system of linear equation