liannacastillo
liannacastillo liannacastillo
  • 12-11-2020
  • Mathematics
contestada

please solve this question

please solve this question class=

Respuesta :

pjncc
pjncc pjncc
  • 12-11-2020

Answer:

the answer is b

Step-by-step explanation:

Answer Link
MrHamster
MrHamster MrHamster
  • 12-11-2020

Answer:

D

Step-by-step explanation:

Both of the cost for 8 hours is $30

Answer Link

Otras preguntas

Explain and compare how rulers constructed and maintained different forms of governance
two ways to write a algebraic expression of n-5
In attempting to become financially organized a person must ?
Please help Which of the following did not contribute to the rise of Kush? iron the Nile River isolationism trade
1. Space 2. ∅ 3. ↔ LM 4. plane p 5. None of these
What is the difference between earned income and unearned income?
the up process used to convert seawater to fresh water is known as? A:salination B: deforestation C: desalination D: desertification.
Between what pair of numbers is the product of 289 and 7
According to the 10% rule, it is healthiest to eat...   from the highest trophic levels. from the lowest trophic levels. from all the trophic levels. There are
What are the various spheres of government doing about biodiversity concerns?describe the government measures in place to address biodiversity concerns