teddyxbear
teddyxbear teddyxbear
  • 10-11-2020
  • Mathematics
contestada

someone help please will mark brainliest. you don’t have to explain

someone help please will mark brainliest you dont have to explain class=

Respuesta :

makaylabaq83
makaylabaq83 makaylabaq83
  • 10-11-2020

Answer:

d

Step-by-step explanation:

sorry if its wrong

Answer Link

Otras preguntas

A manager received an invoice for $86.30 for 30gal ice cream. how much did each gallon cost
Take a look at the figure. What type is chair leg is pictured? A. Cornucopia B. Jacobean C. Cabriole D. Provincial
A pair of shoes is on sale for 5/12 of the orginal price. if the original price was $120, what was the sale price?
WILL GIVE BRAINLIEST ANSWER THIS PLZ!
Given the function graphed below, what is the average rate of change between f(3) and f(7)?
Please answer this question
The repeated use of the word reinforces the strength and power of the United Nations? we strike cannot many
Work out each map scale as a map ratio a) 1cm to 5km b) 2cm to 25km How do you work out the map scales as a map ratio? Please give a brief proper explanation &l
A cell that protects the body by eating invading cells is known as
What factors led to the tremendous economic growth of the 1920's in the United States?