shyannbtfw shyannbtfw
  • 10-05-2020
  • Mathematics
contestada

At the produce store you can buy 2 bags of bananas for $11.12. How much would it cost if you were to buy 4 bags?

Respuesta :

lopdop121
lopdop121 lopdop121
  • 10-05-2020

Answer:

$22.24

Step-by-step explanation:

Multiply $11.12 by 2

Answer Link

Otras preguntas

Why did Henry Clay group his resolutions in pairs in the Compromise of 1850?
What were the 4 major truths Jefferson presented in the declaration of independence?
two methods of active transport
What's breed of given cat???Check attachment
What were the 4 major truths Jefferson presented in the declaration of independence?
two methods of active transport
What's breed of given cat???Check attachment
Why did Henry Clay group his resolutions in pairs in the Compromise of 1850?
What's breed of given cat???Check attachment
what type of rock is the Haystack rock (igneous, Metamorphic, or Sedimentary)