crybaby3690
crybaby3690 crybaby3690
  • 11-10-2019
  • Mathematics
contestada

Find the unit rate.

$49.50
for 512 hours

Respuesta :

mitchwag17
mitchwag17 mitchwag17
  • 12-10-2019

Answer:

49.50/512 dollars/hr

Step-by-step explanation:

$49.50 / 512 hours

$ / hr

Answer Link

Otras preguntas

I need helppppppppppp
would anyone know the answer to this?
Maysol made 75 bracelets this month. Last month she made 40 bracelets. What is the percent of change
What is the domain of the function y=³√x-1?
Does anyone know the answer to this? (An Indians Father's Plea.)
Identify whether each effect is the result of modifications to the North American Great Plains, the Everglades, or both. many native species lost their natural
What celebrity best resembles the Greek God Athena? Explain your answer in 2-3 sentence
what is the total energy (in mev) released in the beta decay of a neutron?
If you wanted to be able to represent every hexadecimal value from 016 to ff16, how many bits would you need?.
how long is rotisserie chicken good for in the refrigerator