shaunterrielder shaunterrielder
  • 10-10-2018
  • Mathematics
contestada

If the cost is $250 each day. How much do I pay at 6 days and 2 nights?

Respuesta :

cloutscout21 cloutscout21
  • 10-10-2018
well u see u need to multiply and that's really all to it so yeah ur welcome
Answer Link
sofia3549
sofia3549 sofia3549
  • 10-10-2018
1,300 I’m pretty sure
Answer Link

Otras preguntas

Write 4 7/16 as an equivalent decimal.
the book The Outsider question why does Dally want Ponyboy to be tough and hard like him rather than be like Johnny? Do you think Dally believes his own advic
Find the solutions to the given trig equation for 0 < x < 2π: tanx(cosx)=cosx
Do you think Henrietta Lacks's family should receive compensation for her cells?
Work out the length of line segment PQ. Give your answer correct to 3 significant figures. The coordinates for line PQ are: (-2,5) (6,2) The line goes down dia
was Old English analytic or synthetic.?
Write 4 7/16 as an equivalent decimal.
Is 2/3 equivalent to 4/6
#25 please help! is it tan(a)=16/20. I think thats wrong but it's my best guess.
Is 3/4 equivalent to 8/12