konstynce518 konstynce518
  • 13-01-2023
  • Mathematics
contestada

a package of 6 pairs of insulated costs ​$40.74 . What is the unit price of the pairs of ​?

Respuesta :

Otras preguntas

what is 3% of $30.00?
what number is half way between fifteen and thirty seven?
This question is so hard i don't get it
What is the largest 5-digit number using only fours and eights.
ten interesting facts about radium and polonium
dr.puegan also treated 440 dogs the precentageobese doge increased from 52.5% in 2010 to 55.0% in 2011 what was the precent increase
How can you use a rate to compare the costs of two boxes of cereal that are different sizes?
how far will a runner travel if she had an average speed of 10 km/hour and runs for 2.1 hours?
If you had to subtract 426 from 913, how many times would you need to regroup? How can you tell?
a garage floor measures 150 feet by 120 feet a scale drawing of the floor on grid paper uses a scale of 1 unit : 15feet what are the dementions of the drawin