shanti47
shanti47
11-04-2019
Mathematics
contestada
What is the answer to this ??
Respuesta :
Elevlnia
Elevlnia
11-04-2019
The answer to this problem is 200
Answer Link
dede580
dede580
11-04-2019
It’s not 200.! Don’t use that answer
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 77+ )
Otras preguntas
consider the numbers 3/10 and 4/13 compare the numbers find a rational number between the two given numbers
A biker traveled 20 miles in 4 hours. A unit rate to describe this would be 5 miles per hour. What is another unit rate in this situation?
What is the author's attitude about the relationship between human beings and animals?
0-5lbs.-$2. 5-10lbs-$4 10-20lbs-$6 Tyler weighed his pumpkin on the scale and found it was 96 ounces.how much did his pumpkin cost?
5. What do you call a word that emphasizes the importance of the antecedent? A. reflexive pronoun B. intensive pronoun C. verb D. personal pronoun
The angles of a triangle are 2x, 3x, and 4x degrees. Find the value of x. A) 20 B) 30 C) 40 D) 50
what's the commutative property
If you know the area of a rectangle can you predict its perimeter? Explain
Which sentence is punctuated correctly? A. "This shows what can be accomplished," Jaime continued, "if we all work together." B. "Your new wood sculpture looks
Marnie and Judy hit a total of 12 home runs this season. Judy hit 6 more than Marnie. How many home runs did Judy hit?